
In de niet zo verre toekomst is de mensheid zover gevorderd dat volledige lichaamstransplantaties van vlees naar machine mogelijk zijn. Hierdoor kunnen zowel de fysieke als de cybernetische bekwaamheid sterk toenemen en de grenzen tussen de twee werelden vervagen. Criminelen kunnen echter ook ten volle gebruik maken van dergelijke technologie, wat leidt tot nieuwe en soms zeer gevaarlijke misdaden. Als reactie op dergelijke innovatieve nieuwe methoden heeft de Japanse regering Sectie 9 opgericht, een onafhankelijk opererende politie-eenheid die zich met dergelijke zeer gevoelige misdrijven bezighoudt.
Onder leiding van Daisuke Aramaki en Motoko Kusanagi, pakt Sectie 9 dergelijke misdaden aan over het hele sociale spectrum, meestal met succes. Wanneer het team echter wordt geconfronteerd met een nieuwe hacker van niveau A met de bijnaam "De Lachende Man", komt het in een gevaarlijk kat-en-muisspel terecht, waarbij het spoor van de hacker wordt gevolgd terwijl deze zijn sporen nalaat in Japan.
Inclusief:
- INTERVIEW MET KENJI KAMIYAMA (REGISSEUR) INTERVIEW MET ATSUKO TANAKA (ACTRICE) INTERVIEW MET OSAMU SAKA (ARAMAKI) INTERVIEW MET YOKO KANNO (COMPONIST) INTERVIEW MET AKIO OHTSUKA (BATOU) INTERVIEW MET WAKABAYASHI KAZUHIRO (GELUID) INTERVIEW MET KOICHI YAMADERA (TOGUSA) INTERVIEW MET TAMAGAWA SAKIKO (TACHIKOMA) INTERVIEW MET TERAOKA KENZI & TSUNEKI SINOBU (MECHANISCHE ONTWERPERS) INTERVIEW MET KOJI TANAKA (DIRECTOR OF PHOTOGRAPHY),ENDO MAKOTO (3D DIRECTOR) INTERVIEW MET JUNICHI FUJISAKI, YOSHIKI SAKURAI,NOBUTOSHI TERADO (SCENARIO)
- INTERVIEW MET DAI SATO, SHOTARO SUGA (SCENARIO) INTERVIEW MET KENJI KAMIYAMA (REGISSEUR) TRAILERTV SPOTS MET KENJI KAMIYAMA (REGISSEUR) INTERVIEW MET YUSUKE TAKEDA (ART DIRECTOR),HIROSHI KATO (CONCEPTUAL ARTIST) INTERVIEW MET TAKAYUKI GOTO,TETSUYA NISHIO (CHARACTER DESIGN DEEL 1) INTERVIEW MET TAKAYUKI GOTO,TETSUYA NISHIO (CHARACTER DESIGN DEEL 2)
- INTERVIEW MET KENICHI TAKESHITA,TOSHIYUKI KONO (ANIMATIE REGISSEURS) INTERVIEW MET KENJI KAMIYAMA (REGISSEUR) TEKSTLOZE OPENING MET KENJI KAMIYAMA (REGISSEUR),TORU OHKAWA (SAITO),TAKASKI ONOZUKA (PAZ), INTERVIEW MET KENJI KAMIYAMA (REGISSEUR),SAKIKO TAMAGAWA (TACHIKOMA), YUTAKA NAKANO (ISHIKAWA) INTERVIEW MET KENJI KAMIYAMA (REGISSEUR),ATSUKO TANAKA (MOTOKO), AKIO OHTSUKA (BATOU) INTERVIEW MET KENJI KAMIYAMA (REGISSEUR),KOICHI YAMADERA (TOGUSA), TARO YAMAGUCHI (BORMA)
- INTERVIEW MET KENJI KAMIYAMA (REGISSEUR),OSAMU SAKA (ARAMAKI),YOSHIKO SAKAIBARA (EERSTE MINISTER KAYABUKI)
- INTERVIEW ARCHIEF INTERVIEW MET KENJI KAMIYAMA (REGISSEUR),KEN NISHIDA (GOHDA), RIKIYA KOYAMA (KUZE)
Vaak Samen Gekocht
Klantrecensies
Top Klantbeoordelingen
Waar reviews betrekking hebben op voedingsmiddelen of cosmetische producten, kunnen de resultaten per persoon verschillen. Klantrecensies zijn en vertegenwoordigen niet de standpunten van Zavvi Nederland.
Seinen anime met diepere onderwerpen die steeds meer relevant worden. Het is geen voortzetting van de 1995 film, desondanks voegt het toe aan de G.i.t.S. universe. Waar de film een focus had op het individu, richt S.A.C. de aandacht op de samenleveling. De structuur is voornamelijk episodisch met een doorlopend verhaal wat niet stagnerend voelt. Zeer aan te raden. Deze editie bevat niet alleen de primaire verhalen van beide seizoenen, maar ook de 'fillers' die, atypisch voor de term, vaker meer inhoud leveren van waarde dan het opvullen van video tijd. Daarnaast voelt de collectie echt als een item.
Eindelijk de series 1 & 2 op blu-ray! Gave series die verdieping geven aan de anime film. Heeft ook zeker als inspiratie gediend voor de live-action.







