
In 1995, aan het eind van de levensduur van de Mega Drive, kreeg componist Norio "NON" Hanzawa (Gunstar Heroes) de opdracht van de befaamde ontwikkelaar Treasure om de score te verzorgen voor hun nieuwe, zeer ambitieuze shooter, Alien Soldier. Vervolgens maakte hij een van de technisch meest indrukwekkende, uitdagende en experimentele spelpartituren van het hele 16-bit tijdperk. In lijn met de hectische gameplay van Alien Soldier is de score van Hanzawa vaak intens, verbijsterend en soms overweldigend, maar hij wordt ook onderbroken door enkele verrassend minimale en inventieve synthpassages, die soms vreemd genoeg doen denken aan Vangelis' Blade Runner. Hanzawa's werk aan Alien Soldier is echter duidelijk zijn eigen werk, waarbij hij gebruik maakt van de inherente ruis en vreemde tonen van de FM-geluidschip van de Mega Drive om een score te creëren vol met buitenaardse geluiden, desoriënterende lagen en een gevoel van complexiteit dat in die tijd zelden in gamemuziek werd gehoord.
Alien Soldier wordt gepresenteerd als een geremasterde dubbele 180g LP, met audio afkomstig van de originele Japanse console. Het is verpakt in een zware single-pocket hoes, met een begeleidende uitklapbare poster van het originele hoes artwork en een obi strip.
- Geremasterde dubbele 180g LP
- Ondoorzichtig grijs vinyl
- Verpakking in een zware single-pocket sleeve, met een bijgevoegde uitvouwbare poster van het originele cover artwork en een obi strip
Track Listing -
- Met schat
- Grenswaarden
- Flashback
- Alien Soldier
- Slap-Up
- X-Ages
- Agent AD2025
- Van Bezwaarmaker
- Soltype
- Blacksheep
- ... Schaduw..
- Epsilons-Ally
- Stil
- Lurk!!!
- Perfect-Thing
- 3-Bidders
- 7e Kracht
- Alleen 'Z', Galaxy Desert
- Oblivious Past
- Soldatenlied
- Over!!!
Klantenrecensies
Er zijn op dit moment geen recensies beschikbaar.